NEXTA CONSULTING - váš partner pro finanční poradenství

NEXTA CONSULTING - váš partner pro finanční poradenství

Řešení exekuce a oddlužení, hypotéky, bankovní i nebankovní půjčky, investiční poradenství, pojištění a ostatní finanční služby

finanční poradenství exekuce oddluženíSpolečnost NEXTA CONSULTING s.r.o. působí v oblasti finančního poradenství a exekucí již od roku 2009. Hned po svém vzniku se stala jednou z nejprogresivnějších firem, zabývajících se finančním poradenstvím a řešením exekucí.

Díky celorepublikové působnosti a kvalitnímu vyškolení našich finančních poradců dosahujeme vysoké roční produkce nejen v oblasti hypoték, ale také v oboru pojištění, investic, řešení exekucí a oddlužení.

Spolupracujeme nejen s téměř všemi bankami působícími na našem trhu, ale i s prověřenými investory v oblasti nebankovních půjček.

 • Exekuce a oddlužení

  Vyřešíme Vaše exekuce s nejnižšími náklady a citlivě nastavíme splátky dle Vašich možností a požadavků, přičemž nemovitost zůstane ve Vašem vlastnictví, aby se zabránilo jakémukoli spekulativnímu nakládání s vaším majetkem. Díky dlouholeté spolupráci se soudními exekutory řešíme problémy s exekucemi diskrétně a bez zbytečných průtahů.
 • Vyřízení hypotéky a půjčky

  Sjednáme pro vás nejvýhodější hypoteční úvěry, hotovostní bankovní i nebankovní půjčky. A to vše rychle a na míru vašim finančním možnostem.
 • Finanční investice

  Nyní nabízíme našim investorům úrok od 10 -16 % p.a. (roční úroková sazba) vždy se zajištěním, zástavním či zástavním převodním právem. Více informací o finančním investování naleznete v sekci pro investory.
 • Vyhledávání investorů

  Hledáte investora pro vaše podnikání nebo naopak hledáte investiční přiležitost? Naší zcela novou činností je hledání investorů a lidí či společností, kteří potřebují investory. Více naleznete v sekci pro investory . Naším cílem je sblížit lidi v tomto oboru, a umožnit jim spolupráci na trhu investic.
 • Realitní činnost

  Díky spolupráci s několika realitními kancelářemi, NEXTA CONSULTING s.r.o. na svém webu nabízí prodej nemovitostí, které jsou předmětem exekuce, konkursů či jiného omezení vlastnického práva.

Kontaktujte nás a získejte půjčku, úvěr či hypotéku

Chcete-li se dozvědět více o možnostech poskytnutí bankovní či nebankovní půjčky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našem webu nebo telefonicky na čísle 608 815 828.

V nejbližším možném termínu Vás budeme kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky, abyste mohli s naším pracovníkem probrat podrobnosti týkající se Vaší půjčky, úvěru či hypotéky.

Dáváte přednost osobnímu jednání? Navštivte některou z našich poboček pro Pardubice, Vysoké Mýto nebo Svitavy.