Bankovní sektor - hypotéky, úvěry a půjčky

Sjednáme Vám nejvýhodnější hypotéku, úvěr či půjčku do 1 týdne!

Vyznat se v záplavě reklam a nabídek všech hypotečních bank a stavebních spořitelen je pro normálního člověka téměř nemožné.

NEXTA CONSULTING - profesionálové ve světě hypoték

hypotéka úvěrSpolečnost NEXTA CONSULTING, s. r. o., se na hypotéky specializuje, a proto Vám můžeme garantovat nejlepší podmínky pro sjednání hypotéky u bank i stavebních spořitelen na našem trhu!

Naši finanční poradci pro Vás ve chvilce vytvoří srovnání hypoték a vy si tak budete moci vybrat z nabídky všech hypotečních bank na jednom místě, aniž byste museli obcházet jednu banku po druhé.

Nezávislý finanční poradce - Vaše úspora

Naší prioritou je Vaše spokojenost a úspora. Nabízíme Vám zcela nezávislé finanční poradenství v oblasti hypoték a dalších úvěrových produktů, neupřednostňujeme žádnou z bank, jejíž produkty nabízíme. Vždy se snažíme najít hypotéku, která je nejvýhodnější právě pro daného klienta.

Vedle hypotéky pro Vás zdarma vyřídíme veškeré další doplňkové služby, o které budete mít zájem.

Kompletní vyřízení hypotéky do týdne

Nezáleží na vašem příjmu, věku či rodinném stavu, pro 99,9% našich klientů vyřídíme hypotéku do jednoho týdne od dodání všech potřebných podkladů. Hypotéka bude vyřízena kompletně, včetně odhadu a bezproblémového čerpání úvěru.

Kontaktujte nás a získejte úvěr či hypotéku na míru

Chcete-li se dozvědět více o možnostech poskytnutí půjčky, úvěru či hypotéky,  kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našem webu nebo telefonicky na čísle 608 815 828.

V nejbližším možném termínu Vás budeme kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky, abyste mohli s naším pracovníkem probrat podrobnosti týkající se Vaší půjčky.

Dáváte přednost osobnímu jednání? Navštivte některou z našich poboček pro Pardubice, Vysoké Mýto nebo Svitavy.