Finanční služby - hypotéka, úvěr a půjčka

Zajistíme pro Vás nejvýhodnější hypotéky, úvěry, bankovní i nebankovní půjčky

hypotéky úvěry půjčkyV oblasti financí, hypoték, úvěrů a bankovních i nebankovních půjček se pohybujeme již od roku 1999. Za tuto dobu jsme zajistili našim klientům stovky hypoték, úvěrů a půjček poskytnutých ze strany nejen českých, ale i zahraničních bank. Veškeré financování se vždy snažíme navrhnout především podle Vašich potřeb a možností, s ohledem na aktuální nabídku úrokových sazeb a celkových podmínek jednotlivých bank.

Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Vzhledem k tomu, že společnost NEXTA CONSULTING spolupracuje s většinou tuzemských bank, máme vždy aktuální přehled o jejich nabídce hypoték. Tím Vám ušetříme čas strávený výběrem hypotéky, kdy byste obcházeli jednu banku po druhé a zjišťovali si podmínky pro hypotéky v každé z nich.

Zařídíme za vás veškeré formality a vzhledem k naší dlouholeté spolupráci s bankami jsme většinou schopni vyřídit pro vás hypotéku v kratším termínu, než kdybyste si ji vyřizovali sami.

Hypotéka, úvěr či půjčka šitá na míru

Provedeme důkladnou analýzu Vašich finančních potřeb a možností a stanovíme pro vás optimální plán splátek hypotéky, úvěru či půjčky.

Srovnáním hypoték a úvěrů šetříme Vaše peníze

Máme přehled o aktuálních nabídkách a zvýhodněných akcích jednotlivých bank, aktuálních úrokových sazbách a poplatcích spojených s vyřízením úvěru u jednotlivých finančních ústavů. Díky tomu jsme schopni zajistit maximální úsporu financí našich klientů při sjednávání úvěru či půjčky.

Kontaktujte nás a získejte půjčku, úvěr či hypotéku šitou na míru

Chcete-li se dozvědět více o možnostech poskytnutí bankovní či nebankovní půjčky,  kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našem webu nebo telefonicky na čísle 608 815 828.

V nejbližším možném termínu Vás budeme kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky, abyste mohli s naším pracovníkem probrat podrobnosti týkající se Vaší půjčky, úvěru či hypotéky.

Dáváte přednost osobnímu jednání? Navštivte některou z našich poboček pro Pardubice, Vysoké Mýto nebo Svitavy.