NEXTA CONSULTING - Finanční poradenství

Finanční poradenství nejen pro Pardubice, Svitavy a Vysoké Mýto

finanční poradce finanční poradenstvíSpolečnost NEXTA CONSULTING se zabývá finančním poradenstvím zejména v oblasti exekucí a oddlužení, ale i zprostředkování hypotéky (hypotéčního úvěru) a hotovostních bankovních i nebankovních půjček.

Potřebujete finančního poradce?

Ať už jste se dostali do finančních problémů díky exekuci nebo jen hledáte nejvýhodnější hypotéku pro financování vašeho bydlení, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Finanční poradce NEXTA CONSULTING vám připraví finanční plán šitý na míru, díky kterému rychle a efektnivě vyřešíte své problémy, nebo si splníte své sny a cíle.

Společnost NEXTA CONSULTING je nezávislá společností, spolupracující s  desítkami finančních institucí. Díky tomu vám můžeme nabídnout široké portfolio finančních produktů, jako jsou bankovní i nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky, provést jejich důkladné srovnání, a nabídnout vám tu nejvýhodnější půjčku dle Vašich potřeb a možností.

Kontaktujte nás a získejte půjčku, úvěr či hypotéku šitou na míru

Chcete-li se dozvědět více o možnostech poskytnutí bankovní či nebankovní půjčky,  kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našem webu nebo telefonicky na čísle 608 815 828.

V nejbližším možném termínu Vás budeme kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky, abyste mohli s naším pracovníkem probrat podrobnosti týkající se Vaší půjčky, úvěru či hypotéky.

Dáváte přednost osobnímu jednání? Navštivte některou z našich poboček pro Pardubice, Vysoké Mýto nebo Svitavy.