Pro investory

Chcete zhodnotit své finance? Vyberte si z naší nabídky investic!

Aktuální nabídku investic naleznete ve spodní části této stránky.

Ať už jste drobný klient banky, investujete do investičních fondů a nebo jste zkušený silný investor, tato stránka je určena právě Vám!

Dokážeme Vám zhodnotit investice již od 150 000 Kč.

Srovnejte zúročení investic na trhu a u nás

Porovnání úrokových sazeb a výnosů

Typ investice
Sazba úroků
Zhodnocení rizika
Spořící účty
1 - 3 % p. a.
Riziko spořících účtů je minimální. V některých bankách jsou však díky poplatkům a inflaci Vaše peníze spíše znehodnocovány.
Stavební spoření
3 - 5 % p.a.
Riziko stavebních spořitelen je minimální, je však nutné si ohlídat podmínky obdržení státního příspěvku (délka spoření min. 6 let, aby jste dosáhli efektivního úročení. Neustálé legislativní změny a vysoká míra inflace však toto zhodnocení snižuje na cca 2% úrokovou míru.
Životní pojištění
2,25 - 4 % p.a.
Kapitálové životní pojištění je kombinací pojištění a spoření. Nejedná se o spoření efektivnější, než jiné varianty, ale jako pojištění s finančním bonusem je to výhodné. Risk je minimální, ale doba trvání a dostupnost peněz je velice dlouhodobá.
Podílové fondy
3 - 12 % p.a.
Zhodnocení v podílových fondech značně závisí na typu fondu. Zatímco dluhopisové fondy jsou téměř bezrizikové a vklady úročí cca 4 % ročně, akciové či indexové fondy se mohou pohybovat okolo 12 % p.a. S velkými zisky však souvisí i velké výkyvy a možnosti ztráty. Vysoké riziko.
Komodity
až 20 % p.a.
Komodity patří k velmi rizikovým investicím a k investování je nutné mít k dispozici mnoho informací. Spousta začínajících investorů na komoditách tratí, ovšem cca 15 % z nich může své jmění zhodnocovat o stovky procent měsíčně. Komoditní fondy dosahují zhodnocení 20 % p.a. Míra rizika ztráty je velice vysoká.
Akcie
dle schopností
až 20 % p.a.
Pohyby cen na akciových trzích je velmi těžko předvídatelný a možnost ztráty je velice vysoká hlavně za předpokladu krátkodobého aktivního obchodování.
Nexta Finance
7 - 12% p. a.
Investovaní prostředků s NEXTA CONSULTING s.r.o. je velice výhodné. Zajištěna úroková míra po celou dobu investice. 100% zajištění Vašich pěněz zástavní smlouvou na nemovitosti v minimálně dvojnásobné hodnotě. Nejvyšší poměr výnosu a zajištění na trhu.

Garantujeme zhodnocení Vašich financí!

  • žádné nezajištěné investice do pochybných fondů
  • nehrozí Vám žádné krachy na burze
  • nehrozí Vám špatný výběr portfolia
  • nemusíte se obávat propadu úrokových sazeb

Zaujala vás naše nabídka investic?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo na tel: 608 815 828.


Aktuální nabídka investic

1. Hledáme investora - 1 250 000 Kč

NEXTA CONSULTING s.r.o.  Vám nabízí zajištěnou investiční příležitost.

Výše investice: 1 250 000 Kč.

Doba trvání: až 18 měs.

Zajištění vlastnictvím členských práv a povinností k bytu 3 + 1 v Praze 5 – Stodůlkách o  přibližné hodnotě 2 500 000,- Kč.

Garantovaný zisk při délce trvání 6 měs. je 90 600,- Kč. Při trvání 12 měs. 181 200,- Kč a při trvání  18 měs. 271 800,- Kč.

 V případě delšího trvání než 18 měs. přechází vlastnictví bytu na investora a  očekáváný zisk při prodeji bytu za pod tržní cenou činí okolo 830 000,- Kč.

Deklarované zisky jsou bez provize zprostředkovatele, která je na dohodě mezi zprostředkovatelem a investorem.


2. Hledáme investora - 400 000 Kč

Aktuálně poptáváme investora, s částkou 400 000 Kč se zajištěním nemovitostí na dobu 4 měsíců a nabízeným úrokem 12 % p.a. více informací na telefonu 608 815 828 nabo emailem