Reference

14/11/2012. Zoufalství a beznaděj, tak jsem se cítila po telefonátech desítkám agentur a doslova prosila o pomoc.Věřte, že s exekutorem za zády je to víc než hrozný. Už jsem to chtěla vzdát. Když jsem oslovila NEXTU, očekávala jsem další odmítavou odpověď nebo podmínky, které se nedají zvládnout. Bylo to jinak - poprvé jsem se setkala s maximální vstřícností, hodně důležité je jejich rychlé jednání. Navíc za mě vše vyřídili u exekutora. Konečně můžu klidně spát.Obrovské DÍKY!!!!!! 

Květa K., Sušice      

 

11/10/2010. Po odchodu mého manžela, jsem neměla nejmenší tušení, že se může stát něco takového. Manžel si našel novou přítelkyni se kterou žil i přes to, že jsme nebyli rozvedeni. Vzal si hypotéku a jako zástavu bance poskytli náš dům , že prý jen přechodně. Zhruba za půl roku můj manžel zemřel. Banka pro neplacení sesplatnila manželův úvěr a exekutor jej vymáhal po mě. Díky NEXTA CONSULTING se nám společně se synem podařilo situaci vyřešit. NEXTA CONSULTING Vyplatila „naše“ dluhy , syn má v současné době hypotéku a já se těším z prvního vnoučka.

Všem mnohokráte děkuji. Monika Proseč. 

 

14/6/2010. Exekutor obstavil  můj byt, můj účet a začal mi strhávat peníze ze mzdy od zaměstnavatele. Díky exekuci jsem nemohl udělat nic. Díky NEXTA CONSULTING jsem celou situaci znovu vyřešil. Exekuci za mě zaplatili a vyřídili mi úvěr , který teď splácím a všechno je v pořádku. Kdybych se dostal do podobné situace znovu, tak bych jistě kontaktoval NEXTA CONSULTING.

T.R

 

6/6/2010. Vlastní chybou jsem málem přišel o byt po rodičích v Praze 5 v ceně 2,700,000,-. Do začátku svého podnikání jsem si od známého půjčil částku 70000,-. Podnikání se mi nedařilo a tak abych vrátil peníze kamarádovi, půjčil jsem si od firmy z Kladna oněch 70000,-. Za rok jsem musel po několika nezaplacených splátkách zaplatit  celou půjčku, která činila včetně pokut a poplatků 400000,-. Obrátil jsem se na právního zástupce, ale ten mi však nedovedl pomoci. Den před dražbou mého bytu jsem kontaktoval prostřednictvím internetu několik firem. Ozvala se mi hned fi. NEXTA CONSULTING s.r.o. Ještě ten den za mnou přijel jejich pracovník a dohoda byla na světě. Druhý den vyplatili moje dluhy a byt si vzali do zástavy. Po několika měsících jsem věděl, že nedokážu byt dluh splatit a proto jsem Nextu znovu kontaktoval. Souhlasili s prodejem. Byt jsme prodali za 2,720,000,- kč . Po odečtení svojí provize a dluhu mi firmaNEXTA CONSULTING vyplatila zbytek peněz a já si koupil 2+1 na Praze 4.

Vděčím Vám za střechu nad hlavou.  Chrástecký  M

 

 27/5/2010. Ráda bych poděkovala společnosti NEXTA CONSULTING za pomoc při řešení životní situace.

Můj manžel za mými zády nadělal dluhy celkové hodnotě cca 730 tis Kč. Exekutor nám zabavil náš byt 3+1 v centru Pardubic. I přes dohodu o splácení dluhu měsíčně ve výši 15 tis Kč,  se snažil náš byt poslat do dražby, což by se mu povedlo, nebýt firmy  Nexta.  P.Chlup za nás veškeré dluhy uhradil, rozdělil nám společné jmění manželů a celý byt převedl na mne. Nyní mám hypotéku, splácím  5800/měsíčně a byt je zachráněn.

Děkuji  všem za pomoc.

 Ludmila D. Pardubice

 

1/2/2010 Chtěl bych poděkovat firmě Nexta Finance, jmenovitě p. Chlupovi za pomoc při vyřešení mých finančních problémů, potažmo  za záchranu rodiny.

Díky N.M.

 

17/12/2009  Je nutné tímto způsobem ještě jednou poděkovat, děkuji firmě NEXTA CONSULTING, jejím pracovníkům za vyřešení mé katastrofální situace. Ve svých třiceti letech jsem se postupným nabalováním a braním dalších úvěrů dostal do úplné neschopnosti platit své dluhy. Hrozil mi osobní bankrot, což byla otázka pár týdnů. Díky kontaktu od známého jsem se dostal k výše jmenované společnosti, která moji už tak tíživou situaci pomohla  bleskově vyřešit s výsledkem o kterém se mi ani nezdálo. Rychlé jednání a žádné zbytečné zdržování si rychle získalo moji důvěru a vyplatilo se!!

Také vím, že hospodařit budu už s rozumem,bylo to velké poučení.

David K. Rychnov.

6/11/2009  V roce 2002 jsem si vzal půjčku od jedné finanční společnosti, o které jsem si myslel, že jsem ji řádně v termínech splatil. Bohužel,  když jsem chtěl žádat o hypotéku na dům zjistil jsem, že jsem  v registru neplatičů a že mi žádná banka nepůjčí ani 100,-Kč natož milion,dlouho jsem nemohl zjistit z jakého důvodu, pak jsem zjistil, že je to nezaplacená půjčka z roku 2002. Protože je to už hodně let, žádné doklady o zaplacení jsem nenašel. Pracovník finanční společnosti mi sdělil, že moje původní částka je navýšena o úrok z prodlení na neuvěřitelnou sumu, kterou jsem musel zaplatit. Finanční hotovost jsem neměl a žádná banka mi díky registru nepůjčila. Byl jsem v pasti.

Díky společnosti NEXTA CONSULTING, jsem získal potřebnou částku na zaplacení dluhu u finanční společnosti ,vymazali mě z registru a mohl jsem si vzít konečně a v klidu hypotéku u banky , kterou mi pomohla společnost  Nexta také vyřídit.

Doporučuji všem!!! Karel Snítilý