Od začátku července 2021 se mohou lidé s exekucí obrátit na svou banku s žádostí o zřízení takzvaného chráněného účtu. K čemu je takový chráněný účet dobrý? Tento účet pomůže skoncovat s dosavadní neutěšitelnou praxí, kdy nezabavitelné minimum není ve skutečnosti nezabavitelné.

Dostali jste se do svízelné situace kvůli nesplacené hypotéce, leasingu nebo spotřebitelskému úvěru? Máte dluhy na sociálním či zdravotním pojištění? Tíží vás dluhy z podnikatelské činnosti nebo dluhy způsobené provozem domácnosti (neuhrazené platby za energie, nájem a další)?

Pokud jsou v exekutorském řízení dluhy větší, přichází na řadu dražba nemovitosti. Dříve se ale stalo, že se musela uskutečnit dražba nemovitosti, i když byla vymáhána ne příliš vysoká suma.

Odkup pohledávek je v dnešní době velmi oblíbený postup všech věřitelů. Pokud patříte mezi dlužníky a nechcete se svými dluhy dále zabývat, je tato služba určena právě vám.

Máte nějaké naspořené úspory a rádi byste je zhodnotili? Máte ale nedostatek informací, jak investovat a do čeho zainvestovat? Rádi byste své úspory investovali do zajímavých fondů, aby se vám zhodnocovali dle prognózy. Potom zainvestujte do zajištěných fondů, které vám mohou zhodnotit velmi efektivně vaše uložené peníze.

Když se řekne dražba nemovitosti, pak si mnoho lidí představí jeden z nejhorších scénářů, jak přijít o střechu nad hlavou. Exekuční dražba přichází na řadu v případě, že dlužník není schopen nebo nehradí své závazky, poté mu exekutor zabaví majetek nebo nemovitost.