finační poradce exekuce hypotékaO společnosti NEXTA CONSULTING

Společnost NEXTA CONSULTING, s. r. o. nabízí finanční poradenství, a to zejména v oblasti exekucí a oddlužení, ale i zprostředkování hypotéky (hypotéčního úvěru) a hotovostních bankovních i nebankovních půjček. 

Dále se zabýváme vyhledáváním investorů a investičních příležitostí, a realitní činností zejména pokud jde o nemovitosti, které jsou předmětem exekuce, konkurzního řízení nebo s jinak omezeným vlastnickým právem.

Rychlé a profesionální řešení exekuce a oddlužení

Dostali jste se do problémům díky mnohonásobným exekucím? Obraťte se na nás! Vaše exekuce vyřešíme s minimálními náklady. Citlivě nastavíme splátky dle Vašich možností a požadavků, aniž byste byli nuceni prodávat své nemovitosti. Ponecháním nemovitostí ve vašem vlastnictví zabráníme jakémukoli spekulativnímu nakládání s vašim majetkem.

Díky dlouholeté spolupráci s většinou exekutorů probíhá veškeré řešení exekucí diskrétně a velmi rychle.

Zprostředkování výhodné hypotéky a půjčky

hypotéka exekuceVzhledem k naší spolupráci s většinou českých bank a poskytovatelů nebankovních půjček jsme schopni pro vás zajistit sjednání nejvýhodnějších hypotečních úvěrů, hotovostních bankovních i nebankovních půjček

Vše vyřídíme za Vás a to rychleji, než kdybyste si sjednávali hypotéku nebo půjčku sami. Máme neustálý přehled o aktuální výši úrokových sazeb a poplatků. Na základě Vašich možností zhotovíme individuální finanční plán. 

Zajistíme pro vás nejvýhodnější podmínky pro hypotéku nebo jinou půjčku či úvěr.

Právní servis zdarma

Součástí našich služeb je mimo jiné i právní servis, který je pro Naše klienty ZDARMA!

půjčky úvěry hypotékyKontaktujte nás a získejte půjčku, úvěr či hypotéku

Chcete-li se dozvědět více o možnostech poskytnutí bankovní či nebankovní půjčky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našem webu nebo telefonicky na čísle 608 815 828.

V nejbližším možném termínu Vás budeme kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky, abyste mohli s naším pracovníkem probrat podrobnosti týkající se Vaší půjčky, úvěru či hypotéky.

Dáváte přednost osobnímu jednání? Navštivte některou z našich poboček pro Pardubice, Vysoké Mýto nebo Svitavy.