I mezi vánočními svátky vykoupíme vaši nemovitosti

Dostali jste se do svízelné finanční situace a jediné a nejrychlejší řešení je okamžitě prodat váš dům či byt? Vaši nemovitost vykoupíme a zařídíme veškeré právní kroky.

Vyplacení peněz probíhá hotově a to do 24 hodin..

Výhody odkupu nemovitosti s NEXTA CONSULTING s.r.o.

V případě okamžitého odkupu nemovitosti získáte finanční prostředky do 24 hodin od podpisu smlouvy. Je však nutné počítat se sníženou cenou nemovitosti, což je daň za rychlou hotovost ve vašich rukách. Oproti standardnímu prodeji se jedná o bleskovou akci, kdy máte své peníze prakticky ihned. V případě realitního prodeje, kdy dojde k podpisu smlouvy o zastoupení až po předání klíčů novým majitelům, může celkový čas zabrat několik týdnů i měsíců. Jestliže vás tlačí čas a nechcete čekat na vhodného kupce je výkup nemovitosti s naší společností ideálním řešením.

Výkup nemovitosti rozumné řešení v časové tísni

Jestliže jste majitelem nemovitosti, který se ocitl v nepříznivé finanční a životní situaci, a potřebujete okamžitě vyřešit své dluhy nebo jste majiteli nemovitosti zatížené exekucí, je právě výkup nemovitosti ideální volbou. Výkup nemovitosti může být také vhodný pro majitele nové a staré nemovitosti, kdy potřebují urychleně finance za starou a nechtějí čekat na kupce.

Daň za rychlost

Naši klienti získají za nemovitost hotovost ve výši 50 - 80 % její tržní ceny. Cena je ovlivněna typem nemovitosti, jejím umístěním a stavem konkrétní nemovitosti. Před výkupem nemovitosti skutečně zvažte zda si můžete dovolit počkat pár měsíců na kupce nebo zda finance potřebujete ihned.

Jak probíhá výkup nemovitosti?

Postup je prakticky jednoduchý. Po domluvě vás navštíví náš pracovník, který zanalyzuje celkovou situaci. Zjistí důvody prodeje nemovitosti a vaši představu o ceně. Vždy upřednostňujeme individuální přístup ke každému klientovi. Zajistíme veškerou dokumentaci, pomůžeme vám vyřešit situaci při jednání s exekutory nebo věřiteli, zařídíme náležitosti na katastru nemovitostí a dalších úřadech.

Výkup nemovitosti za hotové řešení vaší situace

Naše společnost NEXTA CONSULTING s.r.o. je na českém finančním trhu již od roku 1999. Během této doby jsme našim klientům zajistili nesčetně hypotečních úvěrů a půjček, vyřešili mnoho exekucí, odkoupili mnoho pohledávek, ale také pomohli našim klientům s investicemi. Výkup nemovitosti je jednou z noha variant jak vyřešit vaše dluhy.

Pomůžeme vám vyřešit prakticky jakoukoli finanční situaci. Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci zdarma.