Investice s výnosem 12%? Investujte do nemovitostí.

Hledáte v současné době, kdy se zvyšuje inflace ochranu svých financí? Možnost zhodnocení je celá řada, ale v případě investic do nemovitostí je zhodnocení velmi zajímavé. Možností kam uložit peníze je však celá řada, jen na vašich účtech je jisté, že svou hodnotu budou ztrácet.

Kam tedy finance investovat?

Na trhu je spousty finančních produktů, které Vám nabízejí zhodnocení financí. Některé z nich jsou garantované, jiné garanci vložené částky nemají, za to však nabízejí vyšší výnos. U takové investice si vždy musíte rozmyslet, na jak dlouho finance nebudete potřebovat a jaký výnos (zisk) od nich očekáváte.

Spořící a vkladové účty

Na těchto účtech máte většinou finance kdykoliv k dispozici a tomu odpovídá i jejich zhodnocení, které se pohybuje okolo 1-3% ročně. Jsou to však produkty, které zpravidla v delším horizontu nepřesahují svým zhodnocením inflaci.

Stavební spoření

Má výhodu v garanci úrokové sazby a v případě dodržení podmínek v uložené částce ročně slibuje i zhodnocení 2.000,- Kč. Jeho nevýhodou je však poplatek za vedení účtu a fixace částky 6 let. Je proto vhodné pro drobné střadatele, kteří ročně ušetří právě jen tu částku 20.000,- a ví, že je potřebovat nebudou. Přeci jen je třeba brát tento produkt jako záruku smluvního nižšího úroku při případném úvěru než na zhodnocení financí.

Podílové fondy

U této varianty již bývá zhodnocení zajímavější a je to varianta vhodná i pro drobné střadatele, ale i pro dlouhodobou úložku financí větší částky, kde může být roční výnos od 1 do 10%, ale úročení v některých letech může být i v záporu, neexistuje zde garance úroku.

Akcie

Pokud se rozhodnete investovat finance do akcií nějaké společnosti, tak je dobré o této společnosti něco vědět a nejen to, že ji znáte mediálně. Je potřeba vědět, i jak chce společnost prosperovat do budoucna, a pokud si zvolíte kvalitní investiční záměr a společnost, můžete dosáhnout i většího ročního zhodnocení než 20%. Je zde však riziko úplné ztráty financí, pokud se investice nepodaří.

Nemovitosti s NEXTA FINANCE:

Jedná se o investice u NEXTA CONSULTING, s.r.o., kde je celá investice zajištěna podobou zástavy nemovitosti v minimálně dvou násobné hodnotě. Zhodnocení se pohybuje v rozmezí 7-12% ročně.  Zhodnocení se pohybuje dle doby trvání vaši úložky. Toto zhodnocení je velmi zajímavé a nabízí jistotu v zajištění, které je stále značně vyhledáváno.

Jak tedy investici do nemovitosti získat?

Pokud máte částku vyšší než 150.000,- Kč, které v budoucí době nebudete potřebovat, tak už jen stačí kontaktovat investičního specialisti ze společnosti NEXTA FINANCE, s.r.o., a on s Vámi probere možnost zhodnocení financí, dobu úložky a další podmínky.