Jak se dětem naspořit?

Nikdy si nemůžeme být jisti, co přinese budoucnost, především když se jedná o budoucnost našich dětí. Musíme se zamyslet nad otázkou, jak zabezpečit své děti, až nám vyletí z hnízda.

Pokud jim chcete spořit nějaké úspory nebo koupit nemovitost, je třeba udělat zásadní kroky, které nám pomohou zhotovit finanční rezervy.

Mnoho rodičů si pokládá otázky typy: kam spořit svému dítěti, do čeho investovat, v jakém věku si přeji, aby dítě finance využilo, apod. Rodiče si mohou vybrat z různých variant spoření, jde především o spořicí účty, stavební spoření, investice do fondů, koupě nemovitosti nebo penzijní připojištění.

Další možností, jak dítě zabezpečit, jsou tzv. investice se zajištěním. To již vyžaduje pomoc specialistů v oboru investic. Takové odborníky můžete hledat u NEXTA Consulting. Řadu let investujeme se svými klienty do nemovitostí, které jim pomáháme vybrat. Takové investice jsou spolehlivé a dokáží zhodnotit finance našich klientů.

Investice do nemovitosti

Klientům doporučíme investici do nemovitosti převážně na území České Republiky. Majitel těchto nemovitostí je většinou v exekučním řízení nebo na něho může být uvalen bankrot a on potřebuje urychleně nemovitost prodat.

Bezpečná investice

Nemusíte mít žádné obavy, investice do nemovitosti je bez rizika. Jedná se o bezpečnou variantu. Majitele si prověřujeme, především z hlediska schopnosti splácet. Pokud se nám na majitelovi něco nelíbí a nezdá se nám vhodný, nikdy do jeho nemovitosti neinvestujeme a nepodstupujeme žádná rizika. Proto garantujeme domluvené podmínky investice.

Výnos pro vaše děti?

Jaký výnos z toho budou mít vaše děti je ovlivněn spousta faktory. Prvním z nich, je volba částky, jakou do toho chcete investovat. Většinou klienti investují od 50. 000 Kč - 2 mil. korun. Minimální délka investice by měla být od 24 měsíců do 120 měsíců. Čím vyšší je investovaná částka, tím vyšší je také investiční výnos.

NEXTA CONSULTING

Společnost Nexta Consulting pomáhá svým klientům v tíživých finančních situacích, na které už sami nestačí. Zajistíme pro vás i nebankovní půjčky, když vám v bance už půjčit nemohou. Zřídíme hypoteční úvěr, spolupracujeme dlouhodobě s bankami a dokážeme vám jej zařídit v kratším terminu, než byste se o to starali sami. NEXTA CONSULTING vám poradí i v oblasti finančnictví, zejména co se týká exekucí nebo oddlužení. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.