Jak vhodně investovat naspořené peníze?

Máte nějaké naspořené úspory a rádi byste je zhodnotili? Máte ale nedostatek informací, jak investovat a do čeho zainvestovat? Rádi byste své úspory investovali do zajímavých fondů, aby se vám zhodnocovali dle prognózy. Potom zainvestujte do zajištěných fondů, které vám mohou zhodnotit velmi efektivně vaše uložené peníze.

Společně vybereme vhodnou a výnosnou variantu investic. V dnešní době je výhodné investovat do nemovitostí. Rádi vám objasníme, jak to vlastně funguje.

Pokud si přejete zainvestovat na horizont jednoho roku, je to velmi krátká doba na nějaké větší výnosy. Pokud budete ale svolný k dlouhodobému horizontu svých investic, uvidíte sami, že se to vyplatí, i kdyby měli výnosy kolísat. Pokud pohyb investic je nestálý, doporučujeme svým klientům fondy nerušit a nepropadat panice, to je to nejhorší možné řešení, jaké může nastat.

Proč investovat do nemovitosti?

V posledních letech a převážně měsících se staly nemovitosti velmi oblíbeným zbožím pro investování. Maximální zajištění a jistota je obrovskou výhodou, kterou svým investorům přináší. Naše společnost NEXTA FINANCE má k dispozici celou řadu realitních a finančních expertů, kteří hledají vhodné nemovitosti pro investice klientů v celé České Republice. Jedná se převážně o investování do nemovitostí, jejichž majitelé se dostali do finanční tísně a tímto způsobem řeší svou tíživou situaci.

Oproti zajištěné pohledávce musí být tržní hodnota odkupované nemovitosti alespoň dvojnásobná. U nás ve společnosti je nemovitost zaopatřena jednou ze tří právních forem:

  • zástavním právem
  • zajišťovacím převodem vlastnického práva
  • notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti

Kdykoliv si své investice můžete zkontrolovat i jejich zhodnocení. Můžeme vám je vyplácet pravidelně nebo své investice můžete mít dlouhodobě uložené. Záleží pouze na vás.

Rádi byste se dozvěděli o investicí více informací?

Máte našetřené úspory a rádi byste se dozvěděli více informací o investování do nemovitostí? Chcete mít jistotu, že se vám investice vrátí a vy budete zajištěny? Potom vám rádi doporučíme investovat s naší společností NEXTA FINANCE. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře, rádi nalezneme vhodnou investici také pro vás.