Nemovitost v exekuci

Zadlužili jste se, ani nevíte, jak a jste vlastníkem nemovitosti, o kterou se teď právem bojíte? Nedivíme se, protože exekutor uvede vaší nemovitost do dražby a vy o ni snadno přijdete.

Zajímá vás, kdy to může nastat, za jakých podmínek můžete o nemovitost přijít? Exekuce může potkat opravdu každého a rozhodně nepatří k příjemným okolnostem. Na nic nečekejte a začněte své finanční nesnáze řešit včas a s těmi správnými finančními profesionály. Na českém trhu existuje celá řada kvalitních finančních společností, které jsou vám ochotni pomoci v těchto životních situacích.

Společnost NEXTA CONSULTING, s.r.o.strong> vám pomůže nejen s řešením exekucí, ale poskytujeme také ostatní finanční služby, jako jsou nebankovní i bankovní půjčky, jejich konsolidace, hypotéky, oddlužení apod. Naše historie spadá do roku 2009 a od té doby jsme jednou z nejvyhledávanějších firem v oblasti finančnictví.

Dá se exekuci předejít?

Pokud jste ve finanční nouzi a jste si jisti, že nedokážete své pohledávky splácet, není od věci, na rovinu se s věřiteli domluvit na splátkovém kalendáři. Dostali jste už nějakou upomínku vůči svým platbám? Rozhodně je neházejte do koše, jako by neexistovali. Situace je stále řešitelná, ale sama od sebe se jistě nevyřeší.

Při exekuci ani nemusíte být přítomni, exekutor může vstoupit do vaší nemovitosti i bez vás. Nepočítejte ani s tím, že by se exekutor předem ohlásil. Přijde nečekaně a bude zabavovat, co mu přijde pod ruce. Vy pak dostanete exekuční příkaz se seznamem. Exekutor může zabavit nemovitosti, věci v domě, pozastavit bankovní účet, uvalit exekuci na plat, zabavit auto a podobně.

Jak řešit exekuci?

Řešení, jak exekuci vyřešit je mnoho. Prvotně na to nesmíte být sami, pokud své dluhy již nezvládáte splácet. Vyhledejte odbornou pomoc. NEXTA CONSULTING přistupuje individuálně ke každému z vás, aby co nejvíce dluhy snížili a zároveň nezruinovali finanční rodinný rozpočet.

Konsolidace půjček je jednou z mnoha řešení, jak se vyhnout exekucím. Spojíme vám všechny nebo jen několik půjček v jednu. Jde o to, že u jedné půjčky platíte pouze jedny úroky. Pokud vlastníte nemovitost, můžete ji odkoupit za hotové a získat tím finanční prostředky na splacení dluhů. Vaše pohledávky jsme schopni odkoupit, záleží pouze na domluvě.

Řešte vše včas

Potřebujete pomoci s exekucí nebo s finanční situací ve vaší rodině? Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme veškeré naše znalosti v oboru a pomůžeme s řešením.