Odkoupení pohledávek

Odkup pohledávek je v dnešní době velmi oblíbený postup všech věřitelů. Pokud patříte mezi dlužníky a nechcete se svými dluhy dále zabývat, je tato služba určena právě vám.

I když možná přijdete o část peněz. Jedná se o standartní postup, rozhodně výhodnější než exekuční řízení, které by vás dřív nebo později stejně čekalo. Do finančních nesnází se může dostat každý z nás velmi snadno. Ze začátku se může klidně jednat o nezaplacenou pokutu za jízdu autobusem a dluh je na světě.

Nejdůležitější je včas se obrátit na profesionální společnost, která vám se vším pomůže, a vy na svůj problém nebudete sami. Společnost NEXTA CONSULTING s.r.o. se specializuje na odkup pohledávek především fyzických osob. Svým klientům nabízíme profesionální finanční služby, které dlouhá léta provozujeme. Vaši pohledávku odkoupíme za nejvyšší možnou cenu a vy se tak zbavíte svých povinností. Pohledávky si předem prověřujeme, zajímá nás, jak k pohledávce došlo, prostudujeme veškeré podklady a navrhneme vám cenu za kterou bude pohledávka odkoupena.

Jaké jsou varianty pohledávek?

Rozdělujeme pohledávky krátkodobé, které mají splatnost od 30 do 90 dnů od data vystavení a dlouhodobé, které mají splatnost od 90 dnů a delší. Pokud se jedná o pohledávku dlouhodobou, je velmi doporučeno pojištěný pohledávky. Pravděpodobnost změny platební morálky roste, pokud je delší doba od vystavení faktury po dobu splatnosti. Pojištěním pohledávek se zabývají specializované pojišťovny.

Můžete se dostat do finanční tísně i z důvodu neschopnosti splácet svou hypotéku, i to má ale svá řešení. Nabízíme vám jedno a tím je odkup vaší nemovitosti. Vše vyřešíme v extra krátkém čase, do 24 hodin. Nabízíme výkup nemovitosti ve výši 50 - 80% z tržní ceny. Záleží na mnoha faktorech, především na typu nemovitosti, lokalitě, v jakém je nemovitost stavu, atd.

Proč si zvolit NEXTA CONSULTING?

Jsme na českém trhu již od roku 2009, kdy se zabýváme veškerým finančním poradenstvím a exekucí. Naší zaměstnanci jsou profesionálně vyškoleni, aby vám mohli pomoci. Pohybujeme se především v oblasti oddlužení, vyřizování hypoték a půjček, investice, realitní činnosti a různé finanční činnosti. Neváhejte se na nás obrátit se svými problémy

Jestliže potřebujete poradit nebo pomoci z vašich finančních problémů, neváhejte nás kontaktovat.