Vykoupíme vaši nemovitost

Dostali jste se do svízelné situace kvůli nesplacené hypotéce, leasingu nebo spotřebitelskému úvěru? Máte dluhy na sociálním či zdravotním pojištění? Tíží vás dluhy z podnikatelské činnosti nebo dluhy způsobené provozem domácnosti (neuhrazené platby za energie, nájem a další)?

Všechny tyto a další dluhy vás mohou dostat do platební neschopnosti, a proto nebudete moci splácet své finanční závazky. Pak vám pravděpodobně hrozí insolvence, osobní bankrot nebo v tom nejhorším scénáři exekuce či dražba vašeho majetku movitého i nemovitého.

Víme jak z toho ven

V případě, že vlastníte nemovitost, ať je to byt, dům nebo pozemek, může vám usnadnit životní situaci. Jejím prodejem vyřešíte vaši aktuální situaci opravdu efektivně a poměrně rychle.

V první řadě nás zajímá vaše aktuální situace. Vše do detailů probereme a společně nalezneme ideální řešení ušité na míru vaší domácnosti. S vašimi věřiteli budeme komunikovat za vás. V případě, že řešením bude výkup nemovitosti za hotové, pak vás osobně navštíví náš specialista, který vytvoří detailní analýzu vašich potřeb a zajistí ideální řešení. Vždy se snažíme minimalizovat další náklady a výdaje.

Expresní výkup nemovitosti

V případě, že se rozhodnete pro naše služby, pak budete mít finance prakticky do druhé dne. Avšak je potřeba počítat s tím, že expresní výkup nemovitosti sice umožňuje získat peníze do druhého dne, ale za jistých podmínek.

Finální výkupní cenu ovlivňuje několik faktorů, ke kterým patří lokalita, kde se nemovitost nachází, stav a typ nemovitosti a další. Ihned po návštěvě našeho kolegy, získáte jasnou představu o částce, kterou od nás můžete získat.

Odprodej nemovitosti specializované společnosti, jako je ta naše, je jednodušší než při běžném prodeji. Rovnou převádíte svou nemovitost do vlastnictví naší firmy a od té poté získáte finanční prostředky, které vám pomohou umořit nebo zcela zaplatit vaše dluhy.

Rychlost získání peněz a vysoké riziko pro vykupujícího je vykoupeno snížením získané částky. V praxi to funguje tak, že za vaši nemovitosti vykoupíme za 50 - 80 % její tržní ceny.

Proč nedostanete 100% tržní hodnoty nemovitosti?

V případě expresního odkupu nemovitosti za hotové přechází nemovitosti do vlastnictví společnosti. Ta nemá žádné záruky, kdy a za jakou cenu nemovitost prodá. Mnohdy se může prodej nemovitosti jako je dům nebo pozemek prodloužit i na několik let. Pak je riziko poklesu tržní hodnoty nemovitosti, a právě proto naše společnost nabízí sníženou částku z tržní hodnoty nemovitosti.

Kontaktujte nás, pomůžeme vám opět dýchat bez dluhů a exekucí.

Kontaktujte nás, společně nalezneme řešení, které bude dlouhodobě udržitelné a pomůže vám s novým startem do života.