Zaplaťte si dovolenou z výnosů z investic

Nestihli jste v létě dovolenou a najednou jste zjistili, že už je tu podzim? Ještě můžete vyrazit za teplem i v chladných měsících. Dopřejte si luxus v Egyptě, v Tunisku nebo v jiné exotické zemi. Napadlo vás jistě, že to ale bude stát nemalé peníze.

Jak to tedy vyřešit, aby se vám nenarušil rodinný rozpočet? Čím jiným to zaplatit, než z výnosů investic.

Investice se zajištěním

Ostřílení investoři, ale i ti nezkušení si nechávají v záloze část svých investic se zajištěním. Některé investice vám nemohou zajistit 100% výnosů.

Máme pro vás tip pro zajištěného investování do budoucna, a tím je investice do nemovitosti. Jedná se o zhodnocení, při kterém si můžete být jisti investovanou částkou plus výnosů z ní.

Pojďte do toho s námi

Společnost NEXTA CONSULTING, s.r.o. nabízí svým klientům investice pouze do prověřených nemovitostí, které se vyskytují na českém trhu. Většinou se jedná o nemovitosti zatížené finančním dluhem majitele. Důkladně prověřujeme každou konkrétní nemovitost, zda je vhodná pro investování našimi klienty.

Nemusíte mít strach o své finanční prostředky, vložené do investic. Veškerá rizika jsou ošetřena. Pokud po prověření nemovitosti a majitele zjistíme, že je zadlužen, musíme si být jisti, že dokáže plnit své závazky. Pokud ne, tak žádný investiční obchod neuzavíráme.

Výnos z investic

Abyste si mohli dovolit exotickou dovolenou s rodinou, musíte vědět, jaký můžete získat výnos ze zajištěných investic. Pokud se rozhodnete investovat do nemovitosti, může se váš výnos pohybovat od 7 – 12 % p.a. Uvedeme si to na příkladu. Vaše investovaná částka bude činit minimálně 50 000 Kč na 12 měsíců, budou vaše výnosy 7%. Můžete ale docílit maximálního zhodnocení, kdy investujete 2 mil korun a více na dobu 120 měsíců.

Můžete si balit kufry na rodinnou dovolenou

Investujte do zajištěných nemovitostí s prověřenou společnosti NEXTA CONSULTING a dopřejte si více než rodinnou dovolenou. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.

Specializujeme se nejen na investice do nemovitostí, ale nabízíme svým klientům veškeré finanční služby, řešení exekucí, odkup pohledávek, výkup nemovitostí, bankovní i nebankovní půjčky. Spolupracujeme s úvěrovými bankami, takže pro vás nalezneme výhodnou hypotéku. Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.